(Hirdetés azonosító: 84922147) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Megye: Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Víz- gáz- fűtésszerelő
Cégnév: SynanTech Kft

Leírás

Tisztelt Kollégák!

Dinamikusan fejlődő kisvállalkozásunk keres Magyarországon jelenleg is futó és induló (már leszerződött) általános épületgépészeti kivitelezésekre szakképesítéssel rendelkező munkavállalókat, állandó munkavégzésre. Cégünk főként Budapesten és vonzáskörzetében, valamint Debrecenben vesz részt különböző munkaterületeken, de az ország más pontjáról is érkeznek megkeresések. Folyamatosan növekvő megrendeléseink elvégzéséhez viszont elengedhetetlenül szükséges szakmunkás állományi létszámunk bővítése. Várjuk tehát minden olyan szakember jelentkezését kortól függetlenül, aki az alábbiakban vázolt ajánlatunkat megismerve, munkájával szeretne részesülni a jövőbeni sikereinkben, akár azonnal.

Cégünk Ajánlata Leendő Szakembereink Részére:

- bejelentett munkaviszony,
- versenyképes bér,
- folyamatos munka egész évben,
- új munkaruha és védőfelszerelés,
- ingyenes utazás saját teherautóval és ingyenes szállás biztosítása,
- a jelen kor szerelési technológiáinak megfelelő szerszámok és gépek biztosítása,

Elvárásaink:

- lojalitás a cégünk iránt,
- megbízhatóság,
- pontosság, precizitás és minőségi munkavégzés akár önállóan, vagy szerelőpáronként, akár csapatban,
- műszak rajz/tervrajz ismerete,
- megfelelő állóképesség,
- "B" kategóriás jogosítvány és/vagy emelőgép kezelői jogosultság előny, de nem feltétel.
Feladás dátuma: október 17. 16:09.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel