Banki ingatlan értékbecslő és szakértő kollégákat keresünk

Feladás dátuma:

tegnap, 14:08
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
OKJ

Cégnév:
Imperial Group Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Egyéb

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Vállalkozói/szerződéses

Az Imperial Ingatlanforgalmazó és Szakértő iroda, Banki ingatlan értékbecslő és szakértőkollégákat keres, miskolci központtal.

Az ország egyik legjelentősebb bankjának partnereként ingatlanfedezetű hitelekhez szükséges értékbecslési tevékenységek elvégzésére keresünk kollégákat Miskolc, Mezőkövesd, Ózd, Sárospatak-Sátoraljaújhely lokációval.
Értékbecslő kollégáink feladata közé tartozik a helyszíni szemlék, állapotrögzítések, felülvizsgálatok és az ingatlan értékbecslések elkészítése.

Elvárások
- minimum középfokú végzettség
- értékbecslő szakképesítés (OKJ 53 vagy 54);
- Pénzintézetek részére végzett, lakó és nem lakó ingatlanok forgalmi és hitelbiztosítéki értékének meghatározásában szerzett min. 2 éves tapasztalat;
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Windows Office, MS Word, MS Excel)
- B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat;
- Precizitás;
- Önálló munkavégzés;
- Jó kommunikációs és konfliktuskezelési képesség.

Előnyt jelent
- Műszaki szakértői végzettségek
- Több éves igazolható szakmai tapasztalat
- Remek hozzáértés a banki értékelői rendszerekhez

Amit kínálunk:
- dinamikusan növekvő csapat
- változatos munkavégzés
- kellemes légkör és motiváló csapat
- szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezni lehet:
Fényképes önéletrajzzal az e-mail címen.

Imperial Ingatlanforgalmazó és Szakértő Iroda

Hirdetés azonosító: 150919773

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 9 órája

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!