Helység: Miskolc
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Marketingshop KFT

Szeretnél hasznos munkát végezni, jól keresni és közben segíteni az
embereknek? Várjuk jelentkezésed fiatalos és lendületes csapatunkba,
ha talpra esett vagy, kitartó és szeretnél jól keresni.

Cégünk piacvezető a természetes gyógymódok és gyógynövények
értékesítésében. Célunk, hogy az emberek újra a természet erejét
használják testi problémáik orvosolásában. Hat irodával és több mint 70
termékünkkel segítjük az embereket és téged, hogy egy megbízható
munkahelyen elérhesd céljaidat és egyben segíthess másoknak.

Amit kínálunk:
- fiatalos, lendületes csapat,
- Igényesen kialakított és teljesen felszerelt iroda,
- jutalékos bérezés,
- bejelentett munkaviszony,
- folyamatos és ingyenes képzések

Amit tőled várunk:

- telefonos értékesítés napi 8 órában,
- megbízhatóság,
- határozottság,
- kitartás és elhivatottság.

Gyere és csatlakozz hozzánk, változtass a saját életeden, hogy
változtathass másokén is!

E-mail: szemelyzet.ms@gmail.com Telefon: 0670/639-34-54

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel