Tulajdonságok

Helység: Miskolc
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Felszolgáló

Miskolc, belvárosi vendéglátó egységbe, folyamatos hosszú távú foglalkoztatásra, felveszünk pincérnőket, éjszakai, -este 10-től hajnal 04-ig - tartó műszakba! Magas kereset, könnyű tiszta munka! Az állás végzettség nélkül is betölthető! Munkaidő heti minimum három nap! Feladat: Italok felszolgálása! Nyelvtudás már alapfokon is plusz bért jelent! Jelentkezni itt válaszban, két fotó /arckép, egész alakos kép/ küldésével lehet!
Minden kedves jelentkezőnek 24 órán belül válaszolunk!
Feladás dátuma: január 10. 17:07.

Kapcsolatfelvétel