(Hirdetésazonosító: 59428364) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 16 600  Ft Bruttó bér: 15 600  Ft Bruttó bér: 20 000  Ft Bruttó bér: 14 800  Ft Bruttó bér: 14 200  Ft Bruttó bér: 16 600  Ft Bruttó bér: 14 400  Ft Bruttó bér: 16 600  Ft Bruttó bér: 16 600  Ft Bruttó bér: 16 400  Ft
Céges

Tulajdonságok

Helység: Miskolc
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Festő

Leírás

Festő-mázoló szabadúszó szakmunkásokat keresünk lakások felújításához,beugrókat is! Kitűnő,megbízható szakembereket keresünk!!!
Csak lakosságnak dolgozunk. Miskolci cég vagyunk.
Bérezés: 15000 Ft/nap-20000 Ft/nap,ahogyan dolgozik.
Minden NAP Azonnal Fizetünk !
Érdeklődni: 06-70/354-1296
Hívjon! E-mail címre nem válaszolunk!
Feladás dátuma: szeptember 13. 19:47.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.