(Hirdetés azonosító: 78305821) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 114 540  Ft / hó Bruttó bér: 97 980  Ft / hó Bruttó bér: 113 160  Ft / hó Bruttó bér: 106 260  Ft / hó Bruttó bér: 138 000  Ft / hó Bruttó bér: 114 540  Ft / hó Bruttó bér: 96 600  Ft / hó Bruttó bér: 107 640  Ft / hó Bruttó bér: 100 740  Ft / hó Bruttó bér: 97 980  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Kazincbarcika
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: NaturComfort Kft

Nagy múltú telefonos értékesítő cégünknél gyógynövényes készítményeink értékesítésére a kazincbarcikai csapatunkat 10 fővel bővítjük. Rugalmas munkavégzés, 4, 6, vagy 8 órában. Irodánk hétköznapokon 10-től este 18 óráig tart nyitva, azon belül Te határozhatod meg, hogy mikor jössz be dolgozni - egyeztess Irodavezetőnkkel!
Ha már van tapasztalatod ilyen területen, előnyt jelenthet de nem feltétel!

Amit nyújtunk:
Tervezhető, kiszámítható bérezés (fix minimálbér + jutalék)
4, 6, 8 órás munkaidő
Ingyenes, profi képzés folyamatos továbbképzés, fejlesztés
Kulturált irodai környezet
Családias légkör
Rugalmasság
Egyedi motivációs rendszer
Utazási támogatás a vidékieknek

Amit elvárunk:
Tanulási-, fejlődési vágy és szándék
Nyitottság
Pozitív életszemlélet
Szorgalom
Munkakedv
Sikerorientáltság
Feltétel:
Jó kommunikációs képesség (telefonos, biztosítós, értékesítési múlt előny, de nem feltétel)
Jó kapcsolatteremtő képesség
Értékesítői véna
Extrovertált személyiség (előny, de nem feltétel)
Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, és szakmaként tudod tisztelni ezt a munkát, jelentkezz!
Többlépcsős felvételi rendszerünk segít abban, hogy csak a legjobbakkal dolgozzunk együtt.
Te vajon közéjük tartozol?

Írj rövid jelentkezést a telemarketing.naturcomfort@gmail.com címre, vagy hívj a 0620/268-1683-as telefonszámon!

,,Szeretem ezt a családias légkört, és szeretek segíteni az embereknek. Emellett nagyon jók ezek a Magyar Családi Termékek, én is használom őket. Munkám során sok barátságra tettem szert, mindenki segítőkész és jószívű."
Tarrné Timi (Kazincbarcika) Telefonos Értékesítő
Feladás dátuma: október 16. 12:06.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel