Tulajdonságok

Helység: Kazincbarcika
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: NaturComfort Kft

Kazincbarcikai délutános csapatunkat 10 fővel bővítjük Magyar Termék Nagydíjas, illetve két új és innovatív készítmény értékesítésére. Munkavégzés 12.00-tól 20.00 óráig. Ha már van tapasztalatod ilyen területen, előny lehet de nem feltétel!

Kérdéseid vannak? Kezdjük most!
Ez nekem való? A puding próbája az evés! Gyere el, és nézd meg, miről van szó! Számos Dolgozónk soha nem végzett ilyen munkát azelőtt, és most sikeres és elégedett!
Miért menjek el? Azért, hogy adj egy esélyt Magadnak! Mi tudjuk, hogy ez nem csupán munkahely, hanem egy második otthon. Neked pedig esélyed van megtapasztalni ezt!
Ez nekem menni fog? Ha jó a beszélőkéd és szeretsz segíteni embereknek, biztosan!
Mi az a telemarketing? Telefonon keresztül történő tanácsadás és értékesítés.
Mennyit fogok keresni? Csak Rajtad áll! Fix + jutalékos rendszerünkben vagy egy jó kis kiegészítő, vagy akár egy Családot eltartani képes jövedelmet visz haza az, aki nálunk dolgozik. Természetesen rendszeresek a motivációs plusz pénzek is.
Mit kell ehhez nekem megvenni? Semmit. Felszerelést, telefont, listát, nyugodt, profi irodai környezetet biztosítunk.
Hogy fogok bejárni? Vidéki Munkavállalóink részére utazási támogatást adunk.
Mennyibe kerül a tanfolyam? Semennyibe. 3-4 nap alatt ingyen eljutsz odáig, hogy eladsz, ha ügyes vagy, sokat eladsz, és az után is rendszeres a továbbképzés.
Nincs végzettségem. Nálunk ez nem számít, csak a rátermettség. Korra, nemre, végzettségre, származásra való tekintet nélkül várjuk azt, aki egy korrekt, álomfizetéssel nem kecsegtető, normális, kiegyensúlyozott munkát keres, sikeres Cégben, sikeres termékekkel!

Családias légkör, jó hangulat, biztos jövő, előrelépési lehetőségek bárki számára, aki valóban dolgozni akar!
Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, és szakmaként tudod tisztelni ezt a munkát, jelentkezz!

Írj rövid jelentkezést a telemarketing.naturcomfort@gmail.com címre, vagy hívj a 0620/268-1683-as telefonszámon!

Szeretem ezt a családias légkört, és szeretek segíteni az embereknek. Emellett nagyon jók ezek a Magyar Családi Termékek, én is használom őket. Munkám során sok barátságra tettem szert, mindenki segítőkész és jószívű.
Tarrné Timi (Kazincbarcika) Telefonos Értékesítő
Feladás dátuma: május 17. 10:22.

Kapcsolatfelvétel