(Hirdetés azonosító: 81875922) Hirdetés kezelése »
3 db

Tulajdonságok

Helység: Miskolc
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Futár
Cégnév: Register Group Kft

Futár állás a Diablonál! Ha szeretsz vezetni, szereted a pörgést és a pizzát, valamint egy jó hangulatú, dinamikus, fiatalos csapat tagja lenni, vendég központú vagy, saját autóval rendelkezel, küldd el fényképes önéletrajzod a hr.diabloetterem@gmail.com -ra vagy érdeklődj a 06705815868 telefonszámon.

Mit várunk Tőled?
Legyen B kategóriás jogosítványod
Legalább kicsit ismerd a várost
Saját gépjármű ( autó vagy motor)
Lojalitást

És ezért cserébe amit Mi kínálunk:
Hosszú távú és jó kereseti lehetőség
Profi és szervezett csapat
Napi elszámolás
Rugalmas munkára való jelentkezés
Karrier lehetőség
És nem utolsó sorban vendégünk vagy egy pizzára a szállítások között!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, akkor ne habozz és jelentkezz online fényképes önlketrajzoddal a hr.diabloetterem@gmail.com e-mail címen vagy telefonon a +36705815868 számon.
Feladás dátuma: október 12. 17:38.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel