Bruttó bér: 710  Ft Bruttó bér: 720  Ft Bruttó bér: 800  Ft Bruttó bér: 1 000  Ft Bruttó bér: 780  Ft Bruttó bér: 840  Ft Bruttó bér: 810  Ft Bruttó bér: 730  Ft Bruttó bér: 720  Ft Bruttó bér: 700  Ft

Tulajdonságok

Helység: Miskolc
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető

Betanulás után,azonnali kezdéssel keresek gépkocsivezetőt, 7,5 tonnás , tandem pótos szerelvényre.Állandó fuvarokat kell teljesíteni , Miskolc - Alsózsolca - Miskolc viszonylatban.Hétfőtől péntekig , napi 4 és 12 óra közötti munkaidőben.A rakodások alkalmával az esetek többségében békázni kell.Órabéres rendszer,ami azt jelenti,hogy alap órabér + túlóra pótlék.Ez egy igazi nyugdíjas munka.Ünnepnapok,hétvégék és az éjszakák szabadok.Van lehetőség fő állásban és alkalmi bejelentéssel is dolgozni.
Feladás dátuma: június 14. 23:27.

Kapcsolatfelvétel