Tulajdonságok

Helység: Tiszaújváros
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető
Cégnév: Entis-Proper Kft

Tiszaújvárosi telephelyű cég "C" kategóriás vezetői engedéllyel rendelkező gépkocsivezetőt keres dobozos emelőhátfalas autóra, gyűjtő-szállító munkára azonnali kezdéssel. Nettó: 180 000 Ft Hétfőtől-Péntekig tartó munkavégzés, szabad hétvégék.

Elvárások :
"C" kategóriás jogosítvány
GKI
Tapasztalat nem szükséges

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a dia@onecom.hu e-mail címen lehet vagy telefonon a 06307743444-es telefonszámon.
Feladás dátuma: március 23. 15:25.

Kapcsolatfelvétel