Tulajdonságok

Helység: Miskolc
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Host, hostess

Örömmel alkalmazunk Téged hosztesz munkakörben, ha 18-28 év közötti, Okos, Csinos és rendkívül BeszÉdes, nagyon IgÉnyes lány, hölgy vagy!
Feladatod végtelenül egyszerű: Kötetlen, vidám beszélgetés a vendégeinkkel! Munkaidő: hétköznapokon este 10-től hajnal 4-ig, napi 6 óra! Amit ajánlunk:
Elég heti 3 napot dolgoznod, hogy extra fizetésű bejelentett
állásod legyen!
Kereseted optimális esetben a napi 20-25 ezer forintot is
eléri!!!!
Miskolci szoláriumban havi bérlet!
Vidékieknek utazási bérlettérítés!
Forgalom utáni prémium!
Jelentkezz bátran, mindenben segítünk és mindenkinek 24 órán belül válaszolunk! Ha ezt ki akarod kerülni, gyere este fél tízre a Drink Clubba, /Miskolc, Papszer út 48/ ahol , minden felvilágosítást megkapsz, a munkakörről! A tapasztalatodnak higgy, ne másoknak!!!!
Feladás dátuma: február 26. 08:19.

Kapcsolatfelvétel