Tulajdonságok

Helység: Miskolc
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ingatlanértékesítő
Cégnév: Szinva-Ház Kft

Leírás

Építsen karriert Náluk!

Hálózatunk folyamatos fejlődését, valamint Ügyfeleink elégedettségét professzionális szinten dolgozó, motivált munkatársainknak köszönhetjük. A kihívások, a célok és az elkötelezettség egyesíti munkatársainkat csapattá.

Sikerünk titka az innováció, a gyorsaság és a rugalmasság. Gyorsan és innovatívan reagálunk a piaci változásokra, rugalmasan közelítjük meg az ügyfeleket. Mindennek az alapja pedig az a csapat, amely szakértelmével, elkötelezettségével végrehajtja és eléri ezt az egyedülálló teljesítményt.

A LeendŐ MunkatÁrs Feladatai Lesznek:
Ingatlanok felmérése, értékelése, kezelése, értékesítése,
Tárgyalások lebonyolítása,
Ügyfeleink igényeinek, lehetőségeinek felmérése, professzionális támogatása a számukra megfelelő ingatlan felkutatásában,
Használt és új építésű ingatlanok közvetítése,
Megbízások felvétele,
Kapcsolattartás az ügyfelekkel.

A JelÖlttel Szemben TÁmasztott ElvÁrÁsok:
Határozott, sikerorientált személyiség,
Nyitottság a fejlődésre, professzionizmusra való törekvés,
Nagy munkabírás, kitartás, szorgalom,
Bizalmat keltő megjelenés,
Legalább középfokú végzettség,
Kiváló kommunikációs készség,
Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
Lehetsz kezdő! Nem csak tapasztalt kollégák jelentkezésére vagyunk nyitottak!

AMIT KÍnÁlunk:
Változatos munkavégzés,
Rugalmasan beosztott munkaidő,
Professzionális, gyakorlati alapokra épülő képzési rendszer,
Karrierépítési lehetőségek,
Magasan díjazott, teljesítmény arányos jövedelem
Személyre szabott szakmai támogatás,
Kellemes munkahelyi légkör, jó csapat.

Jelentkezni fényképes önéletrajz beküldésével lehetséges!
oneletrajz.ingatlan@gmail.com
Feladás dátuma: november 10. 10:25.

Kapcsolatfelvétel