Bruttó bér: 438 000  Ft / hó Bruttó bér: 504 000  Ft / hó Bruttó bér: 432 000  Ft / hó Bruttó bér: 468 000  Ft / hó Bruttó bér: 444 000  Ft / hó Bruttó bér: 498 000  Ft / hó Bruttó bér: 600 000  Ft / hó Bruttó bér: 462 000  Ft / hó Bruttó bér: 438 000  Ft / hó Bruttó bér: 450 000  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Miskolc
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Németország
Munkakör megnevezése: Teherszállító, Sofőr

Németország és Magyarországi körfuvarokhoz C+E GKI -val rendelkező, megbízható sofőr munkatársakat keresünk. A munkavégzés ciklusát egyedi megegyezés alapján egyeztetjük. Autóalkatrész gyártó vállalat saját telephelyei közt történik a fuvarozás, a rakodás jellemzően pótkocsi cserével folyik.
A fizetés Nettó 600.000 Ft
Feladás dátuma: augusztus 11. 10:35.

Kapcsolatfelvétel