Helység: Miskolc
Kategória: Szakmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Karbantartó, Szervizes

KarbantartÓ VillanyszerelŐ

MegbÍzÓnk:
Partnercégünk a járműipar egyik vezető indítómotor és generátorok gyártó cége, mely több mint 100 éves tapasztalattal rendelkezik. A multinacionális vállalat kiváló minőségű új és újra feldolgozott alkatrészek vezető beszállítója Európában.

MunkavÉgzÉs Helye:
Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

Amire GarantÁltan SzÁmÍthatsz:
- egy stabil munkahelyre
- biztos kereseti lehetőségre
- béren kívüli juttatásra
- utazási költségtérítés a jogszabályi előírásoknak megfelelően
- kellemes, igényes, tiszta munkahelyi környezetre
- családias munkahelyi légkörre

FŐbb Feladataid Lesznek:
- A havi karbantartási tervben előírt karbantartási feladatok elvégzése gépeknél és berendezéseknél
- Gépek, berendezések üzemzavarának elhárítása
- Gépek, gyártócellák letelepítése, áttelepítése, átépítése
- Készülékek, segédletek, műhelyfelszerelések készítése, javítása
- A környezetirányítási rendszer utasításainak betartása
- Környezeti és általános vészhelyzetek elhárítása
- Munkavégzés közben a környezetszennyezés elkerülése
- Az üzemépület karbantartási feladatainak megoldása, az épületgépészeti berendezések kezelése, karbantartása

AMIT TŐled ElvÁrunk:
- Erősáramú berendezés szerelő vagy villanyszerelő szakmunkás képesítés
- Három műszakos munkarend vállalása
- Szűk helyen és magasban történő munkavégzés vállalása
- Önálló munkavégzésre való alkalmasság

Az ÁllÁs BetÖltÉsÉhez ElŐnyt Jelent:
- B kategóriás jogosítvány
- Targoncavezetői jogosítvány
- Mechanikus/lakatos ismeretek és jártasság

SzemÉlyesen: Get Work Trend KFT. 4900 Szerencs, RÁkÓczi Út 114.
Telefonon: 36 47 560 - 060, 36 20 852 8913

Önéletrajzát a szerencs@getwork.hu címre várjuk!

V-M-001/5559-2/2013

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel