(Hirdetés azonosító: 77641806) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Miskolc
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Ausztria
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Hegesztő
Cégnév: Internik GmbH

Az Internik GmbH több mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik az európai munkaerőpiacokon az innovatív stabil alapot alkotva
Személyes megoldások és megbízható partnerré teszünk ügyfeleink számára.

Keresünk WIG, EL., Autogén hegesztő, csőszereléshez ISO dolgozni Ausztriában és Németországban is.
Alapvető követelmény:
ISO csőszereléshez rendelkeznie kell a szakmai tapasztalat lefektetése csövek és izometrikus precíz, pontos munka, WIG, EL, Oxyfuel hegesztők szakmai tapasztalat hegesztés ipar érvényes tanúsítvánnyal.
A tudás a német nyelv.
Kínálunk:
Tisztességes fizetés, kiváló munkahelyi légkör ...
Kérjük, küldje el önéletrajzát és érvényes hegesztési igazolásokat az alábbi e-mail címre, és vegye fel velünk a részleteket, telefonon vagy e-mailben.
Kapcsolat: Cég Internik Schweißtechnik GmbH. Cím: Gradner Strase 14, A-8055 Graz, Ausztria.
Telefon: 00436642337509 E-mail: office@internik.eu
Feladás dátuma: október 9. 09:51.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel