Laboratóriumi aszisztens/vegyésztechnikus

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Metal Shredder Hungary Zrt

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Laboros

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Laboratóriumi asszisztens/Vegyésztechnikus feladatkor az MSH Zrt-nél

Munkakör: Vegyésztechnikus

Leírás:
Fémtartalmú hulladékok kémiai úton történő feldolgozásában való közreműködés.

Feladatok:
- Fémtartalmú másodlagos nyersanyag kémiai úton történő feldolgozásában való részvétel munkautasítás szerint
- Nyersanyag feldolgozási folyamatok optimális működésének biztosításában való segédkezés
- Termelési adatok nyomon követése és dokumentálása
- Szilárd és folyékony anyagokból történő mintavételezés
- Klasszikus analitikai mérések (pl. sav-bázis titrálás)

Előny:
-Vegyipari területen szerzett szakmai tapasztalat
- Analitikai vizsgálatokra való mintaelőkészítés (szilárd minták oldása, folyadékok, hígítás)
- Mintavételezés másodlagos alapanyagáramokból (fémtartalom meghatározás)
- Feldolgozási technológiáknál oldatmintavételezés, mintaelőkészítés

Elvárásaink:
- szakirányú középfokú végzettség
- szakirányú szakmai tapasztalat

Hirdetés azonosító: 149766739

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 15 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!