Tulajdonságok

Országos
Helység: Tarcal
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Lakatos, Géplakatos
Cégnév: Flex Metál 2012 Kft

Leírás

Flex Metal - EU metaljob services
Német partner cége részére lakatos segédmunkás, csiszoló és egyébb lakatos ipari segédmunkára várja a szakemberek jelentkezését München környékére.
Műhely szintű német nyelvtudás szükséges!

Amit leendő munkáltatója kínál:
biztos, hosszú távú bejelentett munkalehetőség
ingyenes szállás
kiemelt kereseti lehetősség

Jelentkezéshez csatolni kérjük:
Magyar nyelvű önéletrajz
Bizonyítványt

Amennyiben felkeltette hirdetésünk érdeklődését várjuk fényképes önéletrajzát: flexmetal.hu@gmail.com e-mail címre
Feladás dátuma: május 9. 09:00.

Kapcsolatfelvétel