Tulajdonságok

Helység: Miskolc
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Egyéb

Szerelő technikus pozícióba, tapasztalattal rendelkező munkatársak jelentkezését várjuk.

Feladat:
- Egyéni háztartásokba történő műholdas antennák szerelése
- Hibafeltárás, hibajavítás
- Adminisztrációs feladatok ellátása, kezelése
- Új igények felvétele, lejelentése

Amit nyújtunk:
- A szerelésekhez szükséges teljes technikai háttér
- Ösztönző, bónusz lehetőségek
- Kiváló csapat
- Napi 8 órás munkavégzés

Ami a munkavégzéshez szükséges:
- Műholdas TV szerelésben (Digi TV, UPC Direct, T-Home) szerzett gyakorlati tapasztalatok
- B kategóriás jogosítvány, több éves autóvezetői tapasztalat
- Önálló munkavégzés
- Számítógépes ismeretek, internet hozzáférés
- Megbízhatóság

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Jelentkezni fényképes önáletrajzzal, Borsod-Abaúj-Zemplén megye teljes területéről, a szerelotechnikus@gmail.com email címre lehet.
Feladás dátuma: április 26. 17:34.

Kapcsolatfelvétel