Tulajdonságok

Helység: Miskolc
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Műszaki előkészítő
Cégnév: Panta Rhei Kft

A Panta Rhei Kft. 27 éve folyamatosan működik az építőipar területén.

Jelenleg műszaki előkészítő pozícióba keresünk munkatársat.

Feladatok:
* Pályázati anyagok és elnyert munkák műszaki előkészítése
* Mennyiségi számítások, árképzés-ártükör készítés
* Műszaki tartalom feldolgozása
* Műszaki és pénzügyi ütemterv készítése
* Szerződéses mellékletek beszerzése
* Helyszíni munka irányítása
* Megrendelői kapcsolattartás
* Átadási dokumentáció összeállítása
* Nyilvántartások kezelése
* Irodai beszerzések kezelés
* Találkozók szerevezése, jegyzőkönyvezése

Elvárások
* Magasépítési végzettség (szakmai érettségi, vagy technikusi oklevél)
* MS Office programok gyakorlati ismerete
* Építőanyagok, hagyományos és modern építési technológiák ismerete
* Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
* Kreatív és eredmény centrikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
* Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás
* B kategóriás gépjármű vezetői engedély

Előnyt jelent
* Az Én-Énk-Ön, vagy Émír normagyűjtemény Fejezet-munkanem struktúra és költségvetés készítő programok ismerete
* Archicad vagy Autocad felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk
* Versenyképes jövedelem
* Változatos, kihívásokkal teli feladatkör
* Hosszú távú munkalehetőség
* Szakmai fejlődés
* Munkavégzéshez szükséges tárgyi feltételek és eszközök

Munkavégzés helye
* Miskolc, Pesti u. 36.

Állás típusa
* Teljes munkaidős

+36 46 313 415
+36 20 310 89 23
pantarhei@chello.hu
Feladás dátuma: május 22. 17:15.

Kapcsolatfelvétel