Tulajdonságok

Országos
Helység: Ároktő
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Munkakör megnevezése: Hegesztő
Cégnév: Kalló Therm KFT

Hegesztőket ( AWI) keresünk németországi ( Dortmund ) munkavégzésre határozott és határozatlan idejű projektekre akár azonnali kezdéssel. Elsődleges és fő munkaterület tartály gyártása, ehhez szükséges hegesztési feladatok
Fizetés: megegyezés szerint + a szállás teljes körű támogatása

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetést
- túlóra és hétvégi pótlék elszámolása
- szállást a munkavégzés közvetlen közelében
- Németországban bejelentett munkahelyet,
- beteg-, szociális-, nyugdíj- és balesetbiztosítást

Elvárások:

- szakirányú végzettség és releváns szakmai tapasztalat
Bövebb infó: 06702309704
Feladás dátuma: július 15. 19:35.

Kapcsolatfelvétel