Multirégió Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Pest, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Helység: Miskolc
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Ács
Cégnév: Fancsalszki Péter e.v

Leírás

Németországi munkavégzéshez keresek:
-zsaluzó ácsokat
-vasszerelőket
-kőműveseket!!!
Munkavégzés várható kezdete Január vége Február eleje!!
Bérezés:(8-10 euro) személyes találkozó alkalmával megegyezés szerint (szakmai tudástól függően)!!!!
Német nyelvtudással rendelkező munkavállaló kimagasló előnyt jelent!!
Magyarországi munkavégzéshez is keresek ugyan ebben a szakirányban munkavállalókat!!
Érdeklődni az alábbi telefonszámon: +3630/4012592
Feladás dátuma: január 14. 16:21.

Kapcsolatfelvétel