Bruttó bér: 200 000 Ft / hó
Helység: Miskolc
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Operátor

Autóipari alkatrészek (klímaberendezések, villamos motorok, ablaktörlő rendszerek) gyártásával foglalkozó partnerünk számára keresünk munkavállalókat miskolci munkahelyre, összeszerelő operátor munkakörbe.

Feladatok:
Összeszerelési, gépkezelői feladatok ellátása munkautasítás alapján
Műszakvezető által megadott utasítások elvégzése
Kézi anyagmozgatás a termelési területen
4 műszakos munkarend vállalása

Elvárások:
Középfokú végzettség
Monotónia tűrés
Pontos, precíz munkavégzés
Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Juttatások:
Versenyképes juttatási csomag
Ingyenes buszjáratok

Kapcsolat:
E-mail: job5773@prohumanallas.hu

Jelentkezni a 06 70 665 5850-es telefonszámon, vagy a fent megadott e-mail címen, önéletrajz küldésével lehetséges!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel