(Hirdetés azonosító: 88299134) Hirdetés kezelése »
6 db

Tulajdonságok

Helység: Miskolc
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás
Cégnév: Palacsízió Kft

A 13 éve működő Creppy Palacsintaház egy különleges gasztronómiát prezentál vendégeinek. Csapatunk fiatalos, dinamikus, igényli a csapatmunkát. Baráti vidám hangulatban dolgozunk fiatalos lendületben. Vállaljuk dolgozóink teljeskörű betanítását, amit erős, versenyképes bérrel díjazunk.

LegfŐbb Feladatok
Komplett oktatási anyag utáni betanulást követően az alapanyagok előkészítése, feldolgozása
 konyhai ismeretek alkalmazása, amely minden részletre kiterjed az előkészítéstől  ételkészítés, a díszítésen át a tálalásig.
Óriáspalacsinta sütés.
Áruátvétel, készletkezelés, leltározás.
Konyhai edények, eszközök, a munkaterület napi takarítása, tisztán tartása.

ElvÁrÁsok

Jó fizikai munkabírás.
Szakmai alapismeretek, főzési technikák ismerete.
Kreativitás, kiváló koordinációs képesség.
Szakmai nyitottság, érdeklődés és igény a fejlődésre.
Csapatszellem.

AMIT KÍnÁlunk
Különleges gasztronómiai élmény nyújtása a vendégek számára, amelyben Te is részt veszel.
Fiatalos, dinamikus, kreatív és vidám csapatban történő munkavégzés
Teljes körű betanítás, folyamatos szakmai fejlődés.
Dolgozói kedvezmények, munkaruha
Versenyképes bérezés.

EgyÉb InformÁciÓk
Teljes munkaidős 8 órás bejelentett munkaviszony
Többműszakos munkarend

Fényképes önéletrajzokat tudunk elfogadni a www.creppy.hu/karrier oldalon
Feladás dátuma: március 19. 11:53.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel