Tulajdonságok

Helység: Miskolc
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Raktáros

Stabil háttérrel rendelkező, magyar tulajdonban lévő cég, hosszú távra keres férfi raktárost azonnali munkakezdéssel, Miskolci telephelyre, száraz áru nagykereskedelmi raktárba.

Főbb feladatok, munkák:
Termékek bevételezése, tárolása és kiadása, leltározás
Visszáruk, szállítási problémák, sérült termékek adminisztrációja, kezelése
Felvett rendelések komissiózása
Áru kiszállítás 3,5 t kisteherautóval
Készlettervezés.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább 2-3 éves gyakorlattal rendelkezik, becsületes, megbízható, tanulékony, csapatmunkás, kommunikatív és precíz adminisztratív készsége van.
Legalább középfokú végzettséggel rendelkezik.
B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat.
Előnyt jelent:
Targonca vezetői engedély (gyalogkíséretű targoncára)
Vezetői tapasztalat - néhány fő irányítása

Amit kínálunk:
Fiatalos környezet, családias légkör
Kizárólag hétköznapi, egy műszakos munkavégzés
Rugalmas, családbarát hozzáállás
Megfelelő teljesítmény esetén hosszú távú, stabil munkahely
Szakmai fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzokat kérnénk csatolni az üzenethez, fizetési igény megjelölésével.
Feladás dátuma: június 15. 10:16.

Kapcsolatfelvétel