Helység: Tiszaújváros
Kategória: Szállítás / logisztika
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Gépkezelő

RendszerkezelŐ-TargoncavezetŐ

MegbÍzÓnk:
1990 óta van jelen a logisztikai piacon. A megbízóik teljes körű logisztikai kiszolgálása érdekében a vezetőség nagy figyelmet fordít az erőforrások fejlesztésére, az új megoldások alkalmazására. Kiemelt figyelmet kap az árubiztonság növelése és a szakmai tudás állandó fejlesztése. Országos irodahálózattal, 180.000 m2-t meghaladó fedett raktárkapacitással, 200-nál több közúti gépjárművel biztonsággal, rugalmasan és magas minőséggel áll a megbízóik rendelkezésére.

MunkavÉgzÉs Helye:
Tiszaújváros Borsod-Abaúj-Zemplén

Amire GarantÁltan SzÁmÍthatsz:
- egy stabil munkahelyre
- biztos kereseti lehetőségre
- béren kívüli juttatásra
- utazási költségtérítés a jogszabályi előírásoknak megfelelően
- kellemes, igényes, tiszta munkahelyi környezetre
- családias munkahelyi légkörre

Főbb feladataid lesznek:
- Kiszerelő gépsor üzemeltetése
- Termelési dokumentáció elkészítése
- Targoncával történő anyagmozgatás

AMIT TŐled ElvÁrunk:
- Minimum 1-2 éves targonca vezetési tapasztalat robbanómotoros targoncával
- Új típusú targonca vezetői engedély 3324-es bejegyzéssel
- Büntetlen előélet
- Folytonos 2 műszak vállalása
- Lojalitás

SzemÉlyesen: Get Work Trend KFT. 4900 Szerencs, RÁkÓczi Út 114.
Telefonon: 36 47 560 - 060, 36 20 852 8913

Önéletrajzát a miskolc@getwork.hu címre várjuk!

V-M-001/5559-2/2013

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel