Tulajdonságok

Helység: Múcsony
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Bolti eladó

Leírás

Ruházati eladót keresünk kazincbarcikai üzletünkbe

Feladatok:
- A vásárlók udvarias, szakszerű kiszolgálása.
- Termékek kihelyezése és kezelése.
- Munkaterület rendben és tisztán tartása.
Munkaidő:
Hétfőtől - Péntekig: 8:00-16:00 óráig
Szombaton: 8:00-12:00 óráig
Elvárások:
- Középfokú kereskedelmi végzettség
- Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
- Önálló, precíz munkavégzés
- Terhelhetőség, megbízhatóság

Fényképes önéletrajzát küldje a numero1turi@gmail.com e - mail címre.
Feladás dátuma: január 16. 13:56.

Kapcsolatfelvétel