Egyedi ajánlat!

Sofőr raktározás

Feladás dátuma:

okt 11., 08:49

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Raktározó, készletező

Tapasztalat:
Pályakezdő

Vecsési raktárunkba keresünk olyan dolgozni szerető rugalmas jogosítvánnyal rendelkező munkatársat aki Miskolc-Budapest utvonalon hétfőtől péntekig a többi kollégával napi szinten fel tud járni.
Feladat közé tartozik raktári munka soförködés áru beszerzés etikettetezés.
-arubeszerzés (több beszállítóval tartó kapcsolat)
-pakolás szortirozás
-etikettezés
-raklapos kiszerelés átszállítása a futárszolgálathoz
Vecsésen több autó is rendelkezésre áll a munka elvégzéséhez
Minden nap a céges autóval Miskolcról indulva vecsés és környéke árubeszerzés és a napi folyamatok elvégzése
Munkaidő: minden nap reggel 8-től ameddig a munka nincs elvégezve és természetesen haza nem érkeznek.
Számításba kell venni a Miskolc-Budapest / Budapest -Miskolc napi szinten való megtételét,ezért csak olyanok jelentkezését várjuk akik nem riadnak vissza a napi szintű kocsikázástől és a raktárban történő fizikai munkától.
Bérezés megbeszélés tárgyát képezi ezért kizárólag fényképes önéletrajzot kérünk bérigény megjelőlésével.
Ez a munka fizikai munka is ezérz ezzel számolva kérjük elküldeni az önéletrajzot

Hirdetés azonosító: 149921999

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 2 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!