Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 5  Ft Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 0  Ft

Tulajdonságok

Helység: Miskolc
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Teherszállító, Sofőr

Tapasztalt, jól teljesítő gépjárművezőteket keresünk nyerges ponyvás gépjárművel történő belföldes munkavégzésre.

Telephelyünk Miskolc és Tiszaújváros vonzáskörzetében található. A két település 20 km-es körzetében lakó munkavállalók jelentkezését várjuk.

Amit elvárunk:

-minimum 1-2 év tapasztalat belföldi gépjárműveztetői munkavégzésben
-érvényes C+E kategóriás jogosítvány
-PÁV II-III alkalmassági vizsga
-gki igazolvány és digitális sofőrkártya
-rakományrögzítésben való jártasság
-önálló, talpraesett, együttműködő és megbízható személyiség.

Várjuk jelentkezését telefonon a +36 30 235 3873 telefonszámon vagy email-ben a jelentkezes.dt@gmail.com címre.
Feladás dátuma: június 13. 18:29.

Kapcsolatfelvétel