Tulajdonságok

Helység: Miskolc
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Hollandia
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Hegesztő

Magyar/szlovák fémipari szektorban működő cégünk 2018 februártól induló projektekhez Hollandiában, Belgiumban, Norvégiában szakipari kivitelezéshez munkavállalókat keres.
Olyan hegesztők, villanyszerelők, lakatosok-szerelők, légtechnikai szerelők, szerkezetlakatosok
jelentkezését várjuk, akik angol/német vagy francia nyelvtudással rendelkeznek, van külföldi tapasztaltuk, megértik a nyelvkörnyezetet és önállóan tudják vállalni a feladatot.
Kérjük, email címünkre küldje el magyar/német/francia önéletrajzát leinformálható szakmai múlt megölésével a külföldi cégnél.
Feladás dátuma: november 30. 23:52.

Kapcsolatfelvétel