Helység: Szerencs
Kategória: Szállítás / logisztika
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Raktáros

TargoncavezetŐ

MegbÍzÓnk:
Partnercégünk 197 országban működik szerte a világban és több mint 340 000 alkalmazottat foglalkoztatnak, és milliónyi embernek nyújtanak önfeledt pillanatokat termékeik által. Naponta több mint egy milliárd adag terméket fogyasztanak el , a csoki imádok világszerte a termékeikből. A Vállalat ma a világ vezető élelmiszeripari, táplálkozás, egészség és életmód területén vezető helyet tölt be. Nagy hangsúlyt helyez arra, hogy vásárlóinak mindig a legjobb minőségű élelmiszereket biztosítsa.
Elengedhetetlenül fontos számukra az emberközeliség és az alapvető értékek tisztelete, ezért munkatársaik számára családias és tiszta környezetet biztosítsanak a gyártási folyamatok közben.

MunkavÉgzÉs Helye:
Szerencs, Borsod-Abaúj-Zemplén

Amire GarantÁltan SzÁmÍthatsz:
- egy stabil munkahelyre
- biztos kereseti lehetőségre
- béren kívüli juttatásra
- utazási költségtérítés a jogszabályi előírásoknak megfelelően
- munkakezdés időpontja eltérő
- kellemes, igényes, tiszta munkahelyi környezetre
- családias munkahelyi légkörre

FŐbb Feladataid Lesznek:
- alapanyagok kiszállítása a gyártósorra
- elkészült termékek palettázása, raktári sorra emelése
- késztermékek kiszállításra való elkészítése és rakodása

AMIT TŐled ElvÁrunk:
- minimum szakmunkás végzettség
- érvényes vezetőüléses targonca jogosítvány megléte (3312/3324)
- több műszakos munkarend vállalása
- pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
- folyamatos koncentrációs képesség
- megbízhatóság

Az ÁllÁs BetÖltÉsÉhez ElŐnyt Jelent:
- hasonló munkakörben, termelési területen szerzett tapasztalat
- nehézgépkezelői jogosítvány (Demag)

SzemÉlyesen: Get Work Trend KFT. 4900 Szerencs, RÁkÓczi Út 114.

Telefonon: 36 47 560 - 060, 36 20 852 8913

Önéletrajzát a szerencs@getwork.hu címre várjuk!

V-M-001/5559-2/2013

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel