Tulajdonságok

Multirégió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Helység: Miskolc
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Marketingshop Kft

Kedves álláskereső. Ha, ezt a hirdetést megnyitottad, akkor gratulálok Te is egy bátor ember vagy. Ugyanis az értékesítői munka bátorságról, tanulásról, kitartásról és nem utolsó sorban pénz keresésről szól. Mi tudunk neked segíteni abban hogy kiteljesedj és szeresd a munkád. A Marketingshop kft célja, hogy minél több embernek tudjunk segíteni a mindennapok megkönnyítésében. Megoldást adunk az évek óta fenn álló fájdalomra. Küldetésünk hogy a meglévő termékeinket eljuttassuk minden háztartásba úgy, hogy megfizethető és minőségi legyen. Ezért van szükségünk rád is. Ha úgy érzed hogy eggyé tudsz válni a céljainkkal és küldetésünkkel akkor nincs más dolgot mint hogy jelentkezz!
Dolgozóink azért szeretnek nálunk dolgozni mert stabil alapokon álló cég vagyunk. több mint 5 éve jelen vagyunk a telefonon való értékesítés piacán. Pontosan és időben fizetünk. Bejelentett munkaviszonnyal és bejárási támogatással tudnak nálunk előre jutni. Céges telefont, meglévő adatbázist, kényelmes, modern irodai környezetet kapnak tőlünk. Trénereink képzettek, tehát ha nem voltál még értékesítő akkor is ugyan annyi eséllyel indulsz nálunk mint más!
Amit tőled várunk:
- Empatikus személyiség
- Jó kommunikációs készség
- Szorgalom
- Tanulásra való hajlandóság
Amit mi nyújtunk:
- Korrekt fix + teljesítmény arányos bérezés
- Ingyenes képzések
- Motivációk, közös rendezvények, jutalmak
- Vidékieknek utazási támogatás
- Rugalmas munkaidő, segítőkész vezetők
- Előrelépési lehetőségek
Nem unatkoznak a dolgozóink akkor sem, ha épp nem az irodában vannak. Folyamatos motivációkkal és bónuszokkal segítünk jobb életet teremteni nekik. Motivációnk között van wellnes nap, vacsora, ebéd, ingyen termékek, mozi jegyek és sok minden más!
Ha pedig úgy érzed. többre vagy képes és karrierre vágysz, akkor nálunk ezt is elérheted! Folyamatos feljebb lépési lehetőséget biztosítunk az alapok elsajátítása után: adminisztrátori munkakör, irodavezető, tréner.

Ahhoz hogy mind ezt te is elmondasd rólunk nem kell mást tenned mint jelentkezned! Küld egy fényképes önéletrajzodat a szemelyzet.ms@gmail.com címre és a HR vezetőnk felveszi veled a kapcsolatot hogy mikor és hol tudunk személyesen beszélni a közös jövőnkről!

06706393454
Feladás dátuma: november 17. 17:46.

Kapcsolatfelvétel