Ügyfélszolgálati munkatárs

Feladás dátuma:

ápr 11., 15:58

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Borsod-Abaúj-Zemplén

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Teherszállító, Sofőr

Leírás

Feladatok
Fő feladatok: Ügyfeleinkkel a személyes kapcsolattartás, igény felmérés, áruszállítás, üzletkötői feladatok.
Kis, családias, jó légkőrű csapatba keresünk új kollégát. Előnyt jelent érvényes "C" jogosítvány, GKI végzettség. Napi 8 órás munkaidő, hétfőtől péntekig. Határozott időre történik a szerződés kötése ami idővel határozatlanra módosulhat.

Elvárások
Középfokú végzettség érettségivel! Jó megjelenés, jó kommunikáció, feladatmegoldó készség!
Miskolci lakosokat keresünk inkább, mert nem járulunk hozzá az utazási költségekhez!

Előnyt jelent
Előnyt jelent egészségügyi vagy kereskedelmi végzettség.

Amit kínálunk
Cégünk kis, családias légkörű, jól kialakult Vevőkörrel, akikkel jó kapcsolatot alakítottunk ki. Fontos számunkra, hogy a munkavállaló jól érezze magát, kellemes környezetben végezze a tevékenységét.

Cég információ
Az egészségügyi szolgáltatókkal tartjuk a kapcsolatot, nyújtunk Nekik támogatást termékek szállításával. Munkaidő csak hétköznap egy műszakban van. Vállalatunk több, mint 30 éves múlttal és tapasztalattal rendelkezik.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzot kérünk az érdeklődőktől.
Kérjük adja meg a bérigényét is!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145174284

Jófogás alkamazás QR kód