(Hirdetés azonosító: 81290431) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Miskolc
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Gépkezelő
Cégnév: My HR Team Kft

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Vegyipari területen működő partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Vegyipari gépkezelő

Feladatok:
Automatizált, számítógép vezérlésű gépek kezelése, felügyelete,
Alapanyag tároló rendszerek feltöltése, kézi anyagmozgatás,
Termékek előállítása műveleti utasítás szerint,
Utómunkák elvégzése, berendezések tisztítása, következő gyártási szakasz előkészítése,
Műszakvezető utasításainak követése, betartása,
Munkatársakkal történő szoros együttműködés,
Munkaterület tisztántartása.

Elvárások:
Középfokú vegyipari végzettség,
Egy műszakos munkarend vállalása (H-P 7:00-15:00),
Műszaki érdeklődés, tanulási hajlandóság,
Erős együttműködési készség, alkalmasság önálló munkavégzésre.

Amit kínálunk:
Hosszútávú, stabil munkalehetőség,
Családbarát munkahely,
Béren kívüli juttatások (Cafetéria), bónusz,
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye: Miskolc közvetlen környéke.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a jelentkezes@myhrteam.hu email címre. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.
Feladás dátuma: augusztus 9. 09:37.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel