Villamosipari Technikus - Ipari Villanyszerelő- Vezérlés Technikus

Feladás dátuma:

márc 27., 10:20

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
REDO Water Systems Kft

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Villanyszerelő

Világszerte növekvő vízfertőtlenítéssel foglalkozó cégünk külföldi munkavégzésre keres új kollégánkat villamosipari technikus- ipari villanyszerelő- vezérlés technikus munkakörbe azonnali kezdéssel.

Szeretnél egy sikeres cégnél, családias légkörben dolgozni? Igazi csapatjátékos vagy, aki felkészült bármilyen kihívásra? Nem ijedsz meg attól, hogy akár külföldön is bizonyítsd rátermettséged?

A tökéletes jelölt:

-rendelkezik szakmai tapasztalattal villamosipari munkakörnyezetben,
-villamosterv alapján való munkavégzésre önállóan képes,
-munkájára igényes,
-nyitott a külföldi munkavégzésre,
-angol tudás előny, de nem feltétel.

Jelentkezz csapatunkba, és mi garantáljuk a szakmai fejlődésed!

Fényképes önéletrajzodat várjuk a e-mail címre.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146652059

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Redo Water Systems Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód