Villanyszerelő

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum
Munkakör megnevezése:

Cégünk elismert villanyszerelő vállalkozás, mely széles körű ellátást nyújt lakossági és ipar partnereinknek. Jelenleg tapasztalt villanyszerelőt keresünk, aki csatlakozna dinamikus csapatunkhoz. Ha magas színvonalú szakmai munkát végeznél, és élvezed a kihívásokat, akkor ez a lehetőség neked szól!
Feladatok:
Villanyszerelési munkák végzése lakossági és ipari ingatlanokban
Elektromos rendszerek, telepítése, karbantartása és javítása
Hiba- és hibaelhárítás,
Új elektromos berendezések bekötése, áramköri hálózatok kiépítése
Részvétel az elektromos rendszerek és berendezések karbantartási és ellenőrzési feladataiban
Elvárások:
Villanyszerelő szakirányú végzettség
Legalább 3 éves tapasztalat a villanyszerelés területén
Magas szintű szakmai ismeretek villanyszerelési előírásokban és szabványokban
Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt
Proaktív hozzáállás és problémamegoldó képesség
Jó ügyfélkapcsolati kommunikációkészség
Amit kínálunk:
Versenyképes fizetési csomag a tapasztalat és szaktudás alapján
Stabil munkahelyi környezet egy elismert vállalkozásnál
Szakmai fejlődési lehetőségek és továbbképzések
Sokféle projekt és változatos munkakörnyezet
Barátságos, összetartó csapat, ahol az eredményeket elismerik és jutalmazzák
Ha úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásainknak és szeretnél csatlakozni, kérjük, küldd el a részletes önéletrajzot és motivációs leveledet a következő e-mail címre: []. Kérem, a tárgy mezőben tüntesd fel az "Álláshirdetés - Tapasztalt Villanyszerelő" megnevezést.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145287730

Jófogás alkamazás QR kód