Bruttó bér: 25 000 Ft / nap
Multirégió Pest
Helység: Miskolc
Kategória: Építőipar / ingatlan
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: szakképesítést igazoló dokumetum
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Villanyszerelő

Villanyszerelő szabadúszó szakmunkásokat keresünk.Egyösszegű,vagy napi 15000 Ft/nap- 25000 Ft/nap bérezéssel. Minden nap fizetünk!
Lakosságnak dolgozunk. Budapest és környéki munkavégzések.
Telefon: 06-70/354-1296
Hívjon,mert e-mail-re nem válaszolunk!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel