Webshop ügyfélszolgálati munkatárs

Bruttó bér:

250 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

feb 26., 10:14

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Adminisztrációs munkatárs

Leírás

Miskolci webáruházba keresünk webshop kordinátort.
Az alábbi feladatokkal várunk amennyiben érdekel az
internet világa és szívesen dolgoznál egy jó csapatban:
-a webáruházba érkező megrendelések feldolgozása, -photoshop ismerete használata.
Ha ez nincs meg semmi baj segítünk a betanításban.
-A cégcsoport termékeinek, szolgáltatásainak és vevőkörének folyamatos növelése.
-Online marketingprogramok tervezése, szervezése, végrehajtása/végrehajttatása és azok eredményeinek ellenőrzése.
-Riportok, piaci elemzések és kimutatások készítése.
-Kapcsolattartás külső beszállítókkal, velük együtt végzendő marketing aktivitások összehangolása.
-Közösségi médiában marketing kampányok tervezése, megvalósítása.
-Weboldalak tartalom frissítésének koordinációja.
-Online marketing szövegírási, tartalomkészítési feladatok koordinálása.
egyéb webshoppal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Te hozod az elhivatottságod és:

minimum középfokú végzettséged;
ügyfélorientált kereskedelmi szemléleted, önálló, dinamikus a munkavégzésed;
kiváló számítógépes ismereteidet (MS Office programok ismerete; internet, online szoftverek magabiztos használata)
precizitásodat, pontosságodat (kiváló helyesírási és szövegalkotási készség)
kiváló kommunikációs készséged írásban és szóban egyaránt;
kreatív, nyitott, problémamegoldó gondolkodásod;
Előnyben részesülsz, amennyiben
hasonló pozícióban szerzett tapasztalattal rendelkezel;
Mi adjuk a biztos hátteret és
korrekt bérezést;
hosszú távon is perspektívát nyújtó, stabil munkahelyet kínálunk;
leendő munkaköröd felelősségteljes, sokoldalú, kihívásokban gazdag;
munkaidő: hétfőtől péntekig tart; 1/2 8-16 óráig
belvárosi, könnyen megközelíthető munkavégzési helyet biztosítunk;
egy nagyon dinamikusan fejlődő webáruház részese lehetsz már a kezdetektől;
Bér: 3 hónap próbaidő alatt 250 000,-ft nettó fizetés

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 138749331