Multirégió Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Pest, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Helység: Miskolc
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Ács
Cégnév: Fancsalszki Péter e.v

Leírás

Zsaluzó-ácsokat, vasszerelőket, kőműveseket keresek!!!
Kezdés 1 héten belül, bérezés megegyezés szerint ( 9000-12000ft.ig/nap)
Munkavégzés helye: változó
Összeszokott brigádok jelentkezését is várom!!!
Bővebb információ személyes találkozó alkalmával!
Érdeklődni az alábbi telefonszámon: +3630/4012592
Feladás dátuma: január 14. 16:36.

Kapcsolatfelvétel