Egyedi ajánlat!

Tulajdonságok

Multirégió Pest
Kerület: IV.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Bolti eladó

Újpesti 0-24h-ig nyitva tartó ABC, 2 műszakos (délelőtt-délután),és állandó éjszakai munkavégzésre, munkatársakat keres,bruttó 195-250 ezer forint havi fizetéssel.Utazási költségrésztérítést,dolgozói vásárlási kedvezményt biztosítani tudunk!Egyéb részletek személyesen az Árpád ABC-ben,(IV. Újpest Árpád út 90-92),vagy az: arpadabc2014@gmail.com, e-mail címen.(telefon 70-3173452)
Feladás dátuma: június 20. 13:13.

Kapcsolatfelvétel