(Hirdetés azonosító: 82441272) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 378 693  Ft / hó
- 16 % Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Munkakör megnevezése: Projektmenedzser
Cégnév: Szabó Ferenc e.v

5.000 Ft-os órabérért mennyit beszélgetne naponta? Meglévő Ügyfeleink tájékoztatására keresünk munkatársakat környezetvédelmi és megújuló energia témában az egész országból, akik hülyére szeretnék keresni magukat kávézgatással és csevegéssel, ha jól megfizetik őket.

És mi jól megfizetjük.

Eleve hülyék ne jelentkezzenek, ezt az állapotot majd nálunk lehet elérni.

Nem MLM!
Aki arra vágyik, az máshol nézzen szét.

Teljes körű (ingyenes) tájékoztató és felvételi elbeszélgetés:
2019. február 02. szombat 10:00-17:00-ig.
Helyszín:
La Príma Fashion Hotel 4*
1052 Budapest, Piarista u. 6,

A terem befogadó képessége miatt csak 30 fő jelenkezését tudjuk elfogadni.

Regisztráció:
beszelgess.jo.penzert@gmail.com
Feladás dátuma: január 14. 15:27.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel