- 39 %

Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: Calibre-Line Kft

Hétfői kezdéssel keresünk ládamosókat a 10. kerületbe, 3 műszakos munkarendbe, napi 8 órába hétfőtől péntekig. Férfiak, nők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését egyaránt várjuk. Az órabér az első hónapra nettó 800 Ft (éjszakára 850 Ft), második hónaptól nettó 850 Ft (éjszakára 900).
Részletekről érdeklődni, és jelentkezni a +36-70-678-4943-as és a +36-70-674-1220-as telefonszámokon lehet, akár hétvégén is.
Feladás dátuma: május 14. 10:55.

Kapcsolatfelvétel