Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr

Budapest 13. kerületi Irodaházba vagyonőröket keresünk. Újonnan nyíló irodaház "A" kategória. Kezdés Április 9.. A jelentkezés folyamatos, van hely bátran lehet jönni, mivel a szolgálat több fős.
A következő szolgálatokra keressük a vagyonőröket: 24/48-as szolgálat, nappalos hétfőtől péntekig 12 órás szolgálat. Bérezés 800 Ft/óra. Rendes bejelentés, korrekt bérezés és pontos fizetés mind hó 10. napjáig.
Érdeklődni csak telefonon: 06-30-914-1155
Feladás dátuma: június 12. 15:43.

Kapcsolatfelvétel