Tulajdonságok

Kerület: XVIII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Bolti eladó

18.kerületi Lőrinci Piacra Zöldséges Üzletünkbe kiszolgáló hölgyet keresünk!!!

Megszokott csapat keres olyan női kolléganőt aki igényes,precíz,munkáját pontosan végzi.A hangulat jó az idő gyorsan telik a többi már csak rajtad múlik.Ha hosszútávú biztos munkát keresel akkor hívj a 0630-378-6240 vagy a 0630-378-5563-as telefonszámokon és megtudjuk beszélni a részleteket.Nem zárkózunk el a gyermekes anyáktól sem!!A fizetés napi-heti-havi és természetesen bejelentett.
Feladás dátuma: március 21. 16:50.

Kapcsolatfelvétel