Kiemelt!

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Axwell Home ingatlaniroda

Leírás

ITT A LehetŐsÉg!

Elindult a 2018-es év, nagy tervekkel, nagy álmokkal!
A terveink között van hogy idén is bővítsük a csapatunkat!

3 fő ingatlanértékesítőnek tudunk helyet biztosítani és segíteni abban, hogy:

- Elérd az álmod
- Olyan életed legyen, amiről idáig csak álmodtál
- Jól érezd magad a bőrödben
- Élvezd az életet
- Sikeres legyél

Mi kell hozzá:

Olyan személyiség, aki elhatározta, hogy változtatni akar az életén, és a kifogások helyett inkább cselekszik, és a következő pontoknak megfelel.
-megbízható
- rugalmas
-tanulékony
- pontos
-precíz
-ápolt
-jó kommunikáció

Ha ezek rád jellemzőek akkor HajrÁ Jelentkezz!!!

TegyÉl Érte, hogy Jobb Legyen Az Életed!

Mit kell tennem, ha érdekel az állás:

Küld el a FÉnykÉpes ÖnÉletrajzodat a következő e-mail címre : axwellhome2016@gmail.com

Fényképes önéletrajzod mellé csatolj egy motivációs levelet is!!

Ui: VÁltoztasd MEG Az Életed 2018-BAN !!

Csak A Legjobbak KerÜlhetnek BE Az Axwell Home irodába mert a minőség az értékesítőknél kezdődik!

Értékesítőink: megbízható, pontos, alapos, tapasztalt,felkészült.

Ez egy szakma, amit csak amit csak olyanoknak való akik képesek megtanulni minden egyes lépést az ingatlanközvetítésről, mert az ügyfél nem csalódhat bennünk!!

Várjuk jelentkezésedet!

Üdvözlettel: Axwell Home ingatlaniroda
Feladás dátuma: január 13. 10:15.

Kapcsolatfelvétel