Tulajdonságok

Multirégió Komárom-Esztergom
Kerület: XIV.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Magyarország
Munkakör megnevezése: Teherszállító, Sofőr
Cégnév: Mr. Furgon Kft

Főállás: budapesti lakhellyel rendelkező gépkocsivezetőt keresünk furgonra, kizárólag többéves gyakorlattal ! Munkavégzés Hé-Pé. Teljesítmény alapú bérezés: alapeset napi 6-8 órában min.nettó 160 E, plusz munkalehetőség van, nem kötelező, de a jelentkezésnél mindenképpen előny, az androidos okostelefonnal együtt. Örülünk, ha 200E felett keresel, mert akkor az autó is keres. Részletek telefonon, ill. személyesen.
Mellékállás: tatabányai nyugdíjas gépkocsivezetőt felveszünk furgonra, szintén évtizedes gyakorlattal, heti 2-3-4 alkalmas nappali- és esti munkavégzésre. Csekély fizikai munkával. (hétvégi bevásárlás nem számít gyakorlatnak)

Jelentkezni itt, vagy mailen a mr.furgonkft.tbkukacgmail.com címen.
Feladás dátuma: április 26. 16:30.

Kapcsolatfelvétel