Bruttó bér: 238 000  Ft / hó Bruttó bér: 275 400  Ft / hó Bruttó bér: 265 200  Ft / hó Bruttó bér: 241 400  Ft / hó Bruttó bér: 241 400  Ft / hó Bruttó bér: 241 400  Ft / hó Bruttó bér: 285 600  Ft / hó Bruttó bér: 340 000  Ft / hó Bruttó bér: 265 200  Ft / hó Bruttó bér: 285 600  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XVIII.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető
Cégnév: Németh Eurotrans Kft

Leírás

A NÉmeth Eurotrans KFT.
gyakorlattal rendelkező nemzetközi gépjárművezetőket keres C + E kategóriával, nyugat-európai viszonylatra, azonnali munkakezdéssel!

AMIT NyÚjtunk:
- Nagyfülkés, klímával, hűtővel felszerelt gépjárműpark,
- Páronként kocsigazdás rendszer,
- Korrekt elszámolás, kiszámítható bérezés
- Alapfizetés + Napidíj + Egyéb juttatás,
- 2 hét munka 2 hét pihenő szerinti munkarend
- 561/2006/EK rendelet szerinti munkavégzés
Kereseti lehetőség: Nettó 320.000 Ft 340.000 Ft között.
Cégünknél lehetőség van:
- 2 hét munka 1 hét pihenő típusú munkarend választására is. Ebben az esetben nincs autógazdás rendszer.
Kereseti lehetőség: Nettó 440.000 Ft 460.000 Ft között.
Jelentkezni a 06 30/ 222-9129-es telefonszámon Szente Évánál lehet.
Feladás dátuma: július 5. 13:54.

Kapcsolatfelvétel