4 órás otthonról végezhető Call-center munka

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (4 órában)

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Leírás

4-órás munkalehetőség - otthoni call-center állás!

Dinamikusan bővülő Call Center csapatunkba keresünk tapasztalt kollegákat, azonnali kezdéssel hosszú távra.
Alkalmazotti státuszban, határozatlan idejű munkaviszony,
Fix alapbérrel plusz bónusszal.
A feladat kimenő hívások indítása adott címlistából. Értékesíteni nem kell, kizárólag időpont egyeztetésről van szó!
Azon jelentkezőket várjuk, akik szeretnék jövedelmüket kiegészíteni fő- vagy mellékállásban, nem ijednek meg a telefonálástól és nem töri le őket, ha elutasítják telefonon.
Elvárások:
- Legyen meggyőző és udvarias a fellépése.
- Az önálló munkavégzés ne jelentsen problémát.
- Dinamikusan végezze a munkáját, a napi elvárt minimum hívás számot és időpontot teljesítse.
- Jó kommunikációs képességgel rendelkezzen, könnyen megtalálja a közös hangot az emberekkel.
- Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezzen, nyitott legyen a tanulásra.
Előnyt jelent:
- Call centerben szerezett tapasztalat
- Meglévő eszközök (számítógép, korlátlan telefon)
Jelentkezés módja: e-mailben fényképes önéletrajz elküldésével
Kérjük jelölje meg bérigényét! Köszönjük.
E-mail címünk:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146320730

Jófogás alkamazás QR kód