Tulajdonságok

Országos
Kerület: XIII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Vállalkozói/szerződéses
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ingatlanértékesítő
Cégnév: Városi Ingatlaniroda Kft

5 fő ingatlanértékesítőt keresünk Budapest 13. kerület, Lehel úti irodánkba!

Miért ingatlanozz nálunk?

Azért, mert mielőtt belevágsz, részt vehetsz egy 20 napos díjmentes online tanfolyamon! (ingatlanostanfolyam.hu)

Azért, mert mi olyan rendszert dolgoztunk ki, amellyel 1 éven belül a csúcsra kerülhetsz az ingatlanos szakmában!

Olyan elszámolási rendszerrel dolgozunk, ahol 100%-ban tiéd a megkeresett jutalék!

Olyan technikai háttérret és tudást kapsz, amely verhetetlenné tesz az ingatlanpiacon!

Gyere és lépj magasabb szintre a csapatunk tagjaként!

További információ és jelentkezés a Városi Ingatlaniroda hivatalos weboldalán, a karrier menüpontban! ving.hu
Feladás dátuma: január 14. 00:37.

Kapcsolatfelvétel