AWI vagy MAG-hegesztő munka Ausztria!

Feladás dátuma:

ápr 5., 14:53

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Külföldi munka esetén ország:
Ausztria

Szükséges nyelvtudás:
német

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Hegesztő

Osztrák cégünk megbízásából AWI, WIG és (vagy) MAG, MIG hegesztőket keresünk Ausztriába ,Svájcba és Liechtenstein. Akár azonnali kezdéssel. (Burgenland, Steiermark, Tirol, Wolfsberg)

További hegesztők jelentkezését is várjuk: Autogén, Elektróda, Cell.

Amit kínálunk:
- Osztrák bejelentés
- 14-17 Nettó órabér vagy Kollektív szerződés esetén 2200-2700 + egyéb
- Igényes szállás, munkáltató biztosítja, fizeti
- Biztosítást munkáltató rendezi
- Hosszútávú munkalehetőségek

Elvárások:
- Legalább 3-4 év munkatapasztalat, (külföld munkatapasztalat előny!)
- Alaptársalgási német nyelvtudás. (Alacsony nyelvtudás hosszabb időt igényelhet!)
- Saját gépkocsi nagy előny
- Érvényes (vagy nem rég lejárt) minősítés, Szakmunkás bizonyítvány

Amennyiben szeretne, azonnal értesülni munkalehetőségeinkről illetve, hogy felvegyük önnel kapcsolatot, kérem, küldje el a következőket az email címemre:

- Német, Magyar önéletrajzát, Bizonyítványait
- Az email tartalmazza a körülbelüli kezdés időpontját

További pontos információért, kérem, keress elérhetőségeink egyikén!
Kapcsolattartó:
Koskovics Gábor
Tel.: /Viber - Whatsapp-on/
+43 664 21 83 008
Német nyelvű fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várom:

Értesülj a munkáinkról Facebookon:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 95688751

Jófogás alkamazás QR kód