A Danubius Hotels felszolgáló kollégákat keres budapesti szállodáiba!

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti

Tulajdonságok

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Danubius Hotels Zrt

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Felszolgáló

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Leírás

Csapatunkban így telnek majd a mindennapjaid:

A vendégek kimagasló kiszolgálása lesz az elsődleges feladatod
Mosolyogva felveszed a rendeléseket és javaslod az aktuális kínálatot vendégeinknek
A rendezvények előkészületeiben, lebonyolításában is számítunk Rád
Kapcsolatot tartasz a szálloda további részlegeivel

Jelentkezz, ha magadra ismersz:

Esős napokon is kedvesen tudod köszönteni a vendégeket
Rendelkezel középfokú végzettséggel vagy esetleg szereztél már felszolgálásban tapasztalatot
Magabiztosan beszélsz angolul és szívesen fejlesztenéd nyelvtudásod
Vendégcentrikus gondolkodás jellemez
Csapatjátékos vagy
Kedves és udvarias személyiségnek tartod magad

Miért csatlakozz hozzánk?

Kiszámítható, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk egy nemzetközi nagyvállalatnál, ahol számít a véleményed!
Szakmai tréningeken vehetsz részt, mert mi támogatjuk az önképzést!
Az alapbéren kívül kimagasló cafeteria rendszerünk van, melyet szabadon választható módon kérheted Szép kártyára, vagy akár plusz bérként is.
Fizetésed felszolgálási díjjal egészítjük ki.
Nekünk fontos, hogy jól érezzék magukat a Kollégáink, ezért nálunk rendszeresen számíthatsz csapatépítőkre vagy spontán munka utáni közös programokra!
Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk Neked minden nap és gondoskodunk a munkaruhádról.
A Danubius munkatársi kedvezményekkel pedig családtagjaiddal és barátaiddal kedvezményes áron tudsz megszállni a Danubius szállodáinkban

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147914961

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 27 napja

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re
Jófogás alkamazás QR kód

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn