A Deák Téri Fogászati Diagnosztikai Közp. páciens koordinátort keres!

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
VIP Dental RTG Kft

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Recepciós

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Pest szívében páciens koordinátori állás azonnali belépéssel! Ha mosolygós és kedves személyiség vagy, szereted a pörgést, a kihívásokat, nálunk a helyed! Hölgyek és urak jelentkezését is várjuk! Piacvezető cégünk 7. kerületi Fogászati Röntgen Centrumába keresünk adminisztrátor munkatársat 8 órás bejelentéssel, versenyképes fizetéssel! Feladatok: Páciensek fogadása, adatok rögzítése, telefonos / emailes megkeresések megválaszolása, időpontfoglalások kiadása, kassza kezelése, számlázás, és egyéb adminisztrációs teendők ami a napi rutin része. Ha szeretnél egy jó hangulatú rendelőben dolgozni, és hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérlek küldd el fényképes önéletrajzodat nekünk az email címre. Munkavégzés feltétele: Érettségi, recepciós tapasztalat, lojalitás, megbízhatóság, nagyfokú rugalmasság, precizitás. Bérezés: minimum nettó 250.000 Ft+ Cafeteria Idegen nyelv ismerete és fogászati területen szerzett gyakorlat vagy érdeklődés előnyt jelent! Csatlakozz hozzánk és erősítsd a VIP Dental csapatát!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148783383

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Profilkép
Kiss Katalin

VIP Dental Röntgen Kft

További hirdetései

Üzleti

Utoljára aktív: 68 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!